Can sıkıntısı canımı sıkıyor, ne yapsam acaba?

Öyle zamanlar vardır ki can sıkıntısı dışında bir sey hissetmeyiz. Ne yapsam acaba diye düşünüp durur sıkıntımızı daha da arttırırız. İşte böyle zamanlarda sizi yeşil çay içmeye ve sohbet etmeye bekliyoruz.

Merkezimizin uzakdoğu tarzı içeri girer girmez sizi etkileyecek ve beğeninizi kazanacak. Yeşil çayınızı yudumlarken dilerseniz sizinle sohbet etmekten mutluluk duyarız. İstediğiniz kadar oturup keyifini çıkartabilirsiniz.

Yeşil çayınızı yudumlarken dilerseniz sizinle sohbet etmekten mutluluk duyarız. İstediğiniz kadar oturup keyifini çıkartabilirsiniz.

Merkezimizde verdiğimiz hizmetleri ve 15 yıldır neler yaptığımızı arkadaşlarımıza sormayı unutmayın lütfen.

Dilerseniz kitaplığımızdaki masaj ile ilgili kitaplara da gözatabilirsiniz. ReflexPoint’te masaj ile ilgili o kadar çok kitap vardır ki herhangi bir kitapçıda bu kadar sayıda masaj kitabı yoktur.

Masaj yaptırmak kimler için gereklidir diye aklınıza takılan bir soru varsa ilgili yazımızı okumanızı öneririz.

ReflexPoint’te masaj ile ilgili o kadar çok kitap vardır ki herhangi bir kitapçıda bu kadar sayıda masaj kitabı yoktur.

Nerede masaj yaptırmalıyız?

Masaj terapisi standart bir terapi olmayıp kişinin ihtiyaçlarına göre farlılık gösterir. Kişilerin fiziksel farklılıkları, sağlık geçmişleri, ağrı eşikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle terapi yapacak kişinin mesleki tecrübesi elde edilecek sonucun istediğimiz gibi olmasında büyük önem taşır.

Masaj yaptırmak için uzun yıllar bu konuda çalışmış tecrübeli masaj terapistlerini veya böyle terapistler çalıştıran merkezleri tercih etmelisiniz. ReflexPoint olarak 15 yıllık kurumsal deneyimimizin yanısıra birlikte çalıştığımız konusunda uzman ekibimizle sizi misafir etmekten muttluluk duyarız.

Masaj yaptırmak için olmasa da çayımızı içmeye her zaman bekleriz. Biz Levent’teyiz. Harita ve telefon bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.