Soğuk Havada Masaj Yaptırmak

Soğuk hava biz istemesek bile, farkında olmadan kendimizi sıkmamıza ve kaslarımızın kasılmasına yol açar. Masaj yaptırmak kaslarımızı esneterek vücudumuzu fiziksel olarak rahatlatır.

Nasıl ki sporcular, spor yapmadan önce ısınma harketleri ile kaslarını ısıtıyorlar, soğuk havalarda masaj yaptırmak da dolaşımı hızlandırır, kaslarımızı esnetir ve vücudumuzun fiziksel olarak soğuk ile daha kolay başa çıkmasını sağlar.

 

 

Soğuk havalarda masaj yaptırmak, kaslarımızın esnemesine ve kan dolaşımının artmasına yardımcı olarak soğuk ile başa çıkmamızı kolaylaştırır.

Nerede masaj yaptırmalıyız?

Masaj terapisi standart bir terapi olmayıp kişinin ihtiyaçlarına göre farlılık gösterir. Kişilerin fiziksel farklılıkları, sağlık geçmişleri, ağrı eşikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle terapi yapacak kişinin mesleki tecrübesi elde edilecek sonucun istediğimiz gibi olmasında büyük önem taşır.

Masaj yaptırmak için uzun yıllar bu konuda çalışmış tecrübeli masaj terapistlerini veya böyle terapistler çalıştıran merkezleri tercih etmelisiniz. ReflexPoint olarak 15 yıllık kurumsal deneyimimizin yanısıra birlikte çalıştığımız konusunda uzman ekibimizle sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.

Masaj yaptırmak için olmasa da çayımızı içmeye her zaman bekleriz. Biz Levent’teyiz. Harita ve telefon bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.