Doğum günü için şanslı mevsim – Sonbahar

Bu yazıyı okuyorsanız çok şanslısınız çünkü doğum günü sonbahar aylarına denk gelen misafirlerimiz iki kişi gelip tek kişilik ödeme yapabilecekler. Kısacası doğum günü hediyesi bizden olacak.

Masaj hem kendimize hem de sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel ödüllerden biridir. Biz de bunun bilincinde olarak bir sonbahar fırsatı yarattık. Bu fırsatı iyi kullanmanızı dileriz.

Madem dogumgünüz, bizden size masaj hediye. Doğum gününüz kutlu olsun.

Nerede masaj yaptırmalıyız?

Masaj terapisi standart bir terapi olmayıp kişinin ihtiyaçlarına göre farlılık gösterir. Kişilerin fiziksel farklılıkları, sağlık geçmişleri, ağrı eşikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle terapi yapacak kişinin mesleki tecrübesi elde edilecek sonucun istediğimiz gibi olmasında büyük önem taşır.

Masaj yaptırmak için uzun yıllar bu konuda çalışmış tecrübeli masaj terapistlerini veya böyle terapistler çalıştıran merkezleri tercih etmelisiniz. ReflexPoint olarak 15 yıllık kurumsal deneyimimizin yanısıra birlikte çalıştığımız konusunda uzman ekibimizle sizi misafir etmekten muttluluk duyarız.

Masaj yaptırmak için olmasa da çayımızı içmeye her zaman bekleriz. Biz Levent’teyiz. Harita ve telefon bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.