Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz ile ilgili konularda sıkça sorulan sorular:

 

1- Çeşitli sağlık sorunlarım var, bunların tedavisi için ne tip masajlar önerirsiniz?

ReflexPoint tedaviye yönelik hiçbir uygulama yapmamaktadır. Son yıllarda artan yoğun yaşam temposu kişilerin kendilerine özen göstermeleri gereğini de arttırmıştır. Bu bilinçteki kişilerin birinci tercihi hem fiziksel hem zihinsel dinlenmeyi hızla ve etkili şekilde sağlayan yöntemlerdir ki bu yöntemlerin başında masaj terapisi gelir. Fiziksel ve zihinsel yorgunluktan etkili şekilde arınabildiğiniz zaman bağışıklık sistemi güçlenir. Bu da hastalıklara karşı direnci arttırdığı gibi, bir hastalıkla savaş durumundaki kişilerin de gördükleri tıbbi tedaviden daha fazla ve çabuk yarar görmelerini sağlar.

2- Masajlarınızdan hangisi daha iyi?

ReflexPointte uyguladığımız masajların birbirine göre üstünlükleri yoktur. Kişilerin ihtiyaçları ve tercihleri onlara hangisinin daha iyi geleceğini belirler. Eğer hangi masajı seçeceğiniz konusunda tereddüdünüz varsa, randevu alırken ReflexPoint yetkilisine danışabilir ve aldığınız bilgilere göre seçiminizi yapabilirsiniz.

3- Masaj yapılması sakıncalı kişiler var mıdır?

Evet. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, masajın yararlı veya zararlı olup olmadığını ilgili doktorunuza danışmalısınız. ReflexPointte herhangi bir tıbbi muayene-teşhis-tedavi ve yönlendirme yapılmamaktadır. Bizden randevu alarak masaj yaptırmak isteyen kişilerin masaj yaptırmaya engel bir durumları olmadığı kabul edilmektedir.

4- Hangi sıklıkta masaj yaptırmak iyidir?

Masaj vücudumuzun bir ihtiyacıdır. Kesinlikle lüks değildir. İhtiyaçlar kişilerin yaşadıklarına bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı yoğun tempolu dönemlerde bir kaç gün arayla masaj ihtiyacımız olabilirken, bazı dönemler birkaç hafta arayla ihtiyaç olabilir. Ne zaman masaja ihtiyacınız olduğunu vücudunuza sorun, en doğru cevabı alacaksınız.

5- Evlere terapist gönderiyor musunuz?

Hayır. Siteler, işyerleri, özel etkinlikler, fuarlar için çeşitli programlarımız var. Bu konuyla ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.