Yeni Yıl ve Yılbaşı Hediyesi

İşte bir yıl daha bitiyor. Havalar soğudu, günler kısaldı. Bu yıl için beslediğimiz umutlarımızın bir kısmı gerçekleşti, bir kısmı hayal oldu, bir kısmı da yeni yıla devrediyor.

Yeni yıla girerken sevdiklerimize hediye alıp onları mutlu etmek bir çoğumuz için alışkanlık oldu. İşyerleri de iş yaptıkları çözüm ortaklarına ve çalışanlarına bütçeleri oranında hediyeler verir oldu.

Unutulmaz Hediye

Hediye almak-vermek iyi de hediyeyi seçmek kolay değil. Bir sürü kriteri sağlaması gerekli.

Buyrun size iyi hediye kriterleri

Hediye öyle iyi olacak ki:

  • Alan memnun olacak
  • Veren memnun olacak
  • Sıradan olmayacak
  • Olabildiğince uzun süre hatırlanır olacak
  • Özel hissettirecek
  • Fiyatı uygun olacak
  • Başkaları tarafından kıskanılacak

Kısacası iyi hediye seçmek herkesin yapabildiği bir şey değil. O zaman izninizle yardımcı olalım ve yukarıdaki bütün kriterleri sağlayan bir hediye önerelim.

Masaj hem kendimize hem de sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyelerden biridir. Biz de bunun bilincinde olarak bir yeni yıl fırsatı yarattık. Bu fırsatı iyi kullanmanızı dileriz. 🙂

Masaj hem kendimize hem de sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyelerden biridir.
Madem öyle 17 Aralık-10 Ocak arası iki kişi gelin tek kişilik ödeyin. 

Nerede masaj yaptırmalıyız?

Masaj terapisi standart bir terapi olmayıp kişinin ihtiyaçlarına göre farlılık gösterir. Kişilerin fiziksel farklılıkları, sağlık geçmişleri, ağrı eşikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle terapi yapacak kişinin mesleki tecrübesi elde edilecek sonucun istediğimiz gibi olmasında büyük önem taşır.

Masaj yaptırmak için uzun yıllar bu konuda çalışmış tecrübeli masaj terapistlerini veya böyle terapistler çalıştıran merkezleri tercih etmelisiniz. ReflexPoint olarak 15 yıllık kurumsal deneyimimizin yanısıra birlikte çalıştığımız konusunda uzman ekibimizle sizi misafir etmekten muttluluk duyarız.

Masaj yaptırmak için olmasa da çayımızı içmeye her zaman bekleriz. Biz Levent’teyiz. Harita ve telefon bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.